O NÁS

  • jsme česká rodinná firma
  • v autodopravě působíme od roku 2011
  • upřednostňujeme kvalitu před kvantitou
  • nechceme být nejlevnější, ale nejspolehlivější

Jezdíme Non-Stop

Garance přistavení vozu v domluvený čas

Možnost platby kartou

Volejte denně 8:00 - 18:00

+420 728 524 974 nezávazná kalkulace

JSME ČESKÁ RODINNÁ FIRMA

Naše začátky sahají do roku 2011

Rodinná firma Auto JB byla založena v lednu roku 2011. Od začátku klademe velký důraz na spolehlivost a spokojenost zákazníka. Snažíme se vyhovět veškerým požadavkům našich zákazníků, ať už se jedná o velkou firmu nebo soukromou osobu, která naše služby využije pouze jednou. Díky spokojenosti zákazníků, se k nám soukromé osoby vrací i po několika letech a spolupráci s velkými společnostmi dokážeme budovat dlouhá léta. 

Díky spolehlivosti, rychlosti, individuálnímu přístupu a poměru kvalita/cena jsme se dokázali vypracovat mezi špičku v oboru. Nejsme velká firma a díky tomu si dokážeme uržovat standart kvality, který jsme si na začátku stanovili, a na který klademe velký důraz. Od začátku se soustředíme na pokrytí poptávky, na základě které průběžně rozšiřujeme naše portfólio služeb.

V roce 2013 jsme spustili samostatný projekt www.odvoznasbernydvur.cz, kde jsme zákazníkům usnadnili trápení, při řešení, jak se zbavit starého nábytku a spotřebičů. Na tomto webu najdou vše co potřebují a objednávka odovzu je zde velice jednoduchá. Zakázky z tohoto projektu v současnosti pokrývají 35% naší celkové kapacity.

V posledních dvou letech se nám zvýšila poptávka po službě "nákladní taxi", a tak jsme se rozhodli i této službě věnovat více pozornosti a v roce 2022 jsme spustili projekt www.nakladnitaxik.cz
Kurýrních společností je v Praze spousta, ale kvůli kvantitě nedokáží uspokojit speciální potřeby zákazníka. My tuto díru vyplňujeme a díky nákladnímu taxi není problém přepravit prakticky cokoli rozměrnějšího, co se do osobního auta nevejde.

Po celou dobu působení naší firmy se snažíme poskytovat ty nejkvalitnější služby. Každou zakázkou a přepravou nabíráme nové zkušenosti, které dále implementujeme a díky tomu se dále rozvíjíme.

reference