KARIÉRA V AUTO JB

Jezdíme Non-Stop

Garance přistavení vozu v domluvený čas

Možnost platby kartou

Volejte denně 8:00 - 18:00

+420 728 524 974 nezávazná kalkulace

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

Brigáda nebo práce na DPP

Hledáte přivýdělek ke svému zaměstnání nebo ke studiu a nebojíte se práce rukama? Tak čtěte dále.
My hledáme do našeho týmu občasnou výpomoc, především v období květen-září. Výhodou práce s námi je, že se budete udržovat ve skvělé fyzické kondici a ještě k tomu si vyděláte.

Náplň práce:

  • stěhování nábytku
  • nakládání / vykládání / manipulace s nákladem
  • práce především v Praze, ale občas i na druhém konci ČR

Nabízíme:

  • platové ohodnocení 180 Kč/hod. čistého (za práci i během přepravy)
  • potřebné vybavení k vykonávané práci
  • příplatek 20% za práci o víkendech a státních svátcích
  • příplatek 15% v čase 20:00-7:00, pokud se pracuje až do noci nebo naopak od brzkého rána

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • slušné vystupování je podmínkou
  • znalost českého jazyka (anglický jazyk výhodou)
  • zkušenosti se stěhováním výhodou
  • řidičský průkaz sk. B a zkušenosti s řízením dodávky výhodou

Chtete-li se stát součástí našeho týmu, pošlete nám svůj životopis a průvodní dopis na email jb@autojb.cz.