FAQ

Jezdíme Non-Stop

Garance přistavení vozu v domluvený čas

Možnost platby kartou

Volejte denně 8:00 - 18:00

+420 728 524 974 nezávazná kalkulace

OD​POVĚDI NA ČASTÉ DOTAZY

ODPOVĚDI NA ČASTÉ DOTAZY

Na vašich weobvých stránkách máte uvedeno, že jezdíte NON-STOP. Volala jsem na uvedené telefonní číslo asi ve 22 hodin, ale nikdo mi to nezvedl.

Přepravu pro naše zákazníky zajišťujeme NON-STOP po předchozí domluvě/objednávce. Na telefonu nás zastihnete denně v době od 8:00 do 18:00 

Mohu jet s vámi ve vašem voze při přepravě mého nákladu?

Spolujízda v našem voze během přepravy nákladu je možná. Vše závisí na tom, kolik v dodávce jede našich pracovníků. Naše dodávky mají tři místa k sezení včetně řidiče a pick-up dvě. Pokud tedy využíváte běžnou přepravu pouze s naším řidičem, v dodávce během přepravy mohou jet dvě další osoby

Je možné se s vámi domluvit na smluvních cenách v případě stálé spolupráce?

V případě pravidelné spolupráce nebo častého využívání našich služeb umíme zákazníkovi nabídnout zvýhodněné ceny, které se odvíjí od tržeb za určité časové období.

Jak budete chtít zaplatit za vaše služby? Mohu platit na fakturu?

Platba za naše služby je možná pouze v hotovosti nebo platební kartou na místě. Všechny naše vozy disponují platebními terminály, takže můžete jednoduše zaplatit kartou, mobilem nebo hodinkami, což se hodí, pokud u sebe zrovna nemáte hotovost nebo platíte vyšší obnos peněz. Platba na fakturu se splatností 14 dní je možná pouze u zákazníků a firem, se kterými spolupracujeme dlouhodobě a pravidelně.

Za jak dlouho dostanu odpověď, když jsem vyplnil formulář nezávazné kalkulace?

Na formulář "nezávazná kalkulace" standartně odpovídáme do 24 hodin. V případě, že po uplynutí této doby nenajdete ve svém emailu odpověď, tak nám raději zavolejte. Občas se stane, že naše odpověď skončí ve SPAMu a ne vždy si toho zákazník může všimnout.