REFERENCE

  • realizovali jsme více než 7 000 přeprav
  • naše služby využilo témeř 3 000 zákazníků
  • v dopravě podnikáme již od roku 2011

Jezdíme Non-Stop

Garance přistavení vozu v domluvený čas

Možnost platby kartou

Volejte denně 8:00 - 18:00

+420 728 524 974 nezávazná kalkulace

JSME SPOLEHLIVÝ DOPRAVCE
TĚCHTO FIREM

Naše rodinná firma upřednostňuje kvalitu před kvantitou. Naš cíl není mít ve vozovém parku 30 dodávek s 50 zaměstnanci a maximalizovat tržby na úkor spokojenosti zákazníka.
Díky rodinnému firemnímu charakteru dokážeme velice flexibilně zareagovat na potřeby zákazníka a pokusit se udělat vše, pro jeho maximální spokojenost. Dbáme na spolehlivost, dochvilnost, bezpečnost a slušné vystupování.

napsat recenzi na Google   

NAŠÍM CÍLEM JE SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK

  "Firmu Auto JB využíváme především na dopravu, montáže a produkci našich eventů. Dále také využíváme individuální přepravu osob pro naše tváře při různých příležitostech. V neposlední řadě nám zajišťují sklad eventového vybavení.
Firma Auto JB je pro nás flexibilním, vstřícným a spolehlivým partnerem již od roku 2013."

Aleš Pýcha, marketingový ředitel
FTV Prima, spol. s r.o.
"Se službou "odvoz na sběrný dvůr" jsem nesmírně spokojena. Velkým plusem bylo, že jsme komunikovali i přes e-mail a vše se dá domluvit nejen telefonicky. Pracovníci dorazili v domluvený čas a bez zpoždění, byli příjemní a po celou dobu spolupráce musím konstatovat vstřícnost a ochotu. Dokonce se mi časově přizpůsobili a dorazili v sobotu ráno. Platba kartou pro mě byla velice pohodlná.
Pokud očekáváte seriózní jednání, tak tuto firmu mohu jedině doporučit."


Mgr. Pavlína Atanasovská, MBA
"Pro jakoukoliv obchodní firmu, zvlášť pro firmu obchodující se stavebními materiály, je fungující a spolehlivá dopravní společnost základním předpokladem dobrých vztahů s našimi zákazníky. Ve firmě Autodoprava Auto JB, jsme tuto dopravní společnost našli. Jejich osobní přístup a respektování zásad spojených s dopravou "na čas" nám ulehčuje naši práci a pomáhá vybudování bezproblémových vztahů se zákazníky.
Vřele doporučuji všem, kterým není osud svých výrobků lhostejný."


Pavel Zdeněk, ředitel pro ČR a SR
Soprema hydroizolace s.r.o.
  "S manželkou jsme si jednou v něděli koupili novou skříň v prodejně nábytku Sconto. Naivně jsme si mysleli, že se nám krabice vejdou do auta, máme přece kombík :D Krabice se nám samozřejmě nevešly. První jsme zkusili oslovit přímo prodejnu, kde nám řekli, že nám postel dovezou za 3 dny. Zkusili jsme tedy googlit a našli jsme "nákladní taxi Auto JB, než jsme si stihli vypít kávu, tak přijel p. Brejla s dodávkou a krabice se skříní nám dovezl domů."

David Toman